۱۰ مهر ۱۳۹۱

گزارش مراسم اهدای جوایز برندگان دوره یازدهم باشگاه گلستان

اخبار سرزمین گلستان, مسابقات و سرگرمي دیدگاه‌ها خاموش

مراسم اهدای جوایز برندگان دوره یازدهم باشگاه گلستان در تاریخ دوم مهرماه برگزار گردید. این برنامه که در محل شرکت مادیران و با حضور مسئولین و نمایندگان شرکتهای گلستان و مادیران برگزار شد از شور و حال خاصی نیز برخوردار بود.

این برنامه صمیمی با سخنان آقای وحید گودرزی مدیریت بازاریابی شرکت مادیران آغاز شد. ایشان در ابتدا گروه مادیران را اینگونه معرفی کردند: “مادیران بزرگترین شرکت تولیدکننده در زمینه گروه محصولات IT و صوت و تصویر در ایران و خاورمیانه می باشد که از سال ۱۳۴۳ فعالیت خود آغاز کرده است.” ایشان در ادامه سخنان خود رمز موفقیت گروه مادیران را ارائه پشتیبانی و خدمات پس از فروش قوی محصولات این شرکت اعلام کردند و تصریح کردند : “مادیران با پشتیبانی و  ارائه خدمات پس از فروش انواع مانیتور، چاپگر، ماشین های اداری، انواع Notebook، تلویزیون ال ای دی و ال سی دی، گیرنده های دیجیتال و تجهیزات کامپیوتری و نیز تامین قطعات یدکی مورد نیاز، آموزش و بکارگیری نیروهای متخصص و اهل فن در اقصی نقاط ایران و با ایجاد یک شبکه منسجم و گسترده نمایندگی با بیش از ۵۰۰ دفتر نمایندگی و ۲۱ شعبه مستقل در مراکز استان ها گام موثری در ارائه خدمات به میلیون ها کاربر ایرانی برداشته است. بد نیست بدانید که شرکت خدمات ماشین های اداری ایران برای ششمین سال پیاپی مفتخر به دریافت عنوان اولین شرکت برتر در ارائه خدمات پس از فروش و آموزش در ایران شده است.”

در ادامه این جلسه آقای علی دادگر نماینده شرکت گلستان ، با خوش آمدگویی و تبریک به برندگان دوره یازدهم باشگاه ، هدف از اجرای مسابقات دوره ای را قدردانی از مصرف کنندگان وفادار و ارتباط نزدیک با جامعه و هواداران اعلام کرد. این مسئول اجرایی گلستان در خصوص برنامه های باشگاه گلستان اظهار داشت : “باشگاه گلستان قصد دارد فراتر از یک باشگاه مشتری ، به اهداف عالی مجموعه و برند گلستان جامع عمل بپوشاند و مسئولیت های اجتماعی خود را در قبال خانواده های ایرانی با ارائه بهترین سرویس ها از طریق رسانه جهانی اینترنت محقق سازد.” وی در ادامه ضمن اشاره به همکاری خوب و مؤثر دو شرکت گلستان و مادیران در برگزاری این دوره ، در خصوص اجرای برنامه های مشترک باشگاه گلستان با سایر برندهای مطرح اظهار امیدواری کرد.

در خاتمه این برنامه هدایای دوره یازدهم از طرف نمایندگان دو شرکت به برندگان باشگاه اهدا گردید.

اسامی برندگان دوره یازدهم باشگاه گلستان :

۱- آقای بابک خوشنودی از کرج برنده جایزه اول نوت بوک ایسر مدل ۵۷۴۴  ‌
۲- خانم نسرین پورقاسمی از تبریز برنده جایزه دوم تلویزیون LCD 32 شارپ
۳- خانم مطهره اهدایی از تهران برنده جایزه سوم مانیتور SuperLED 22 ال جی
۴- آقای سید محمد رضی مصباح موسوی از مشهد برنده جایزه گیرنده دیجیتال ایکس ویژن مدل XDVB 343
5- خانم طلعت صالحی از شوشتر برنده جایزه گیرنده دیجیتال ایکس ویژن مدل XDVB 343
6- خانم فاطمه میرجلیلی از شبستر برنده جایزه گیرنده دیجیتال ایکس ویژن مدل XDVB 343

به اشتراک بگذارید
Comments are closed.