۰۱ مهر ۱۳۹۴

مهلت شرکت در قرعه‌کشی گلستان یک ماه تمدید شد

اخبار, اخبار سرزمین گلستان, اخبار شركت گلستان, رويدادها, مسابقات و سرگرمي, گلستان در رسانه ها دیدگاه‌ها خاموش

مهلت شرکت در قرعه‌کشی گلستان یک ماه تمدید شد

هشتمین دوره قرعه‌کشی شرکت گلستان به منظور قدردانی از مصرف کنندگان، در حالی آبانماه سال جاری برگزار می‌شود که فرصت  ثبت شماره سریال کارت‌ های قرعه کشی محصولات تا پایان مهر ماه تمدید شده است. جایزه این دوره از قرعه کشی محصولات گلستان یک دستگاه خودروی لوکس هیوندای ولوستر است.

بر اساس این طرح کلیه مصرف‌کنندگانی که شماره سریال کارت‌های قرعه‌کشی خود را در بازه زمانی ۲۰ شهریور ماه ۹۳ الی ۳۰ مهر ۹۴ از طریق پیامک  ارسال کرده و یا در سرزمین گلستان به ثبت رسانده باشند، در این قرعه کشی شرکت داده می‌شوند.

ضوابط و نحوه امتیاز دهی کارت‌های قرعه‌کشی به گونه‌ای است که اگر مصرف کنندگان کارت محصول خود را از طریق پیامک به شماره ۳۰۰۰۷۴۰۵ ارسال کنند برای ثبت هر کارت ۱۰۰ امتیاز و اگر از طریق ثبت در سایت سرزمین گلستان اقدام کنند در قبال ثبت هر کارت ۱۵۰ امتیاز دریافت خواهند کرد. همچنین تکمیل پروفایل و عضویت در سایت سرزمین گلستان ۵۰ امتیاز نصیب مصرف کنندگان محصولات گلستان خواهد کرد.

کلیه محصولات گلستان شامل انوع چای پاکتی، انواع تی بگ، انواع دمنوش گلستان و برنج گلستان که کارت قرعه کشی دارند مشمول طرح قرعه‌کشی مصرف کنندگان می شوند.

برابر ضوابط در این قرعه کشی هر یک امتیاز به عنوان یک شانس در نظر گرفته می‌شود و صرفاً افرادی در قرعه کشی شرکت داده می شوند که حداقل شماره سریال یک کارت را به ثبت رسانده باشند.

همچنین نام برنده این قرعه کشی با استفاده از نرم افزار قرعه کشی مشخص خواهد شد و افراد با امتیاز بالاتر شانس بیشتری برای برنده شدن دارند.

گفتنی است جهت رفع هرگونه شائبه جایزه این قرعه کشی به کارکنان شرکت گلستان تعلق نمی‌گیرد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت سرزمین گلستان به نشانی  www.Golestanland.com مراجعه کنند.

به اشتراک بگذارید
Comments are closed.