۰۱ شهریور ۱۳۹۳

گلستان اسپانسر مسابقات تنیس بین‌المللی فیوچرز

اخبار, اخبار سرزمین گلستان, اخبار شركت گلستان, سمپلینگ دیدگاه‌ها خاموش

 مسابقات تنیس بین‌المللی فیوچرز از روز شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳  الی ۱۶ شهریور ماه هر روز از ساعت ۹ الی ۱۷ در زمین‌های باشگاه تنیس آپت واقع در مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب با حضور تنیسورهای  خارجی و قهرمانان ملی آغاز می‌شود. تمامی بنرهای حاشیه زمین‌های تنیس به شرکت گلستان اسپانسر طلایی این مسابقات اختصاص یافته است.
همچنین در زمان برگزاری مسابقات تنیس بین‌المللی فیوچرز گروه سمپلینگ گلستان نیز  در محوطه بیرونی زمین با برخی از محصولات گلستان از تماشاگران پذیرایی خواهد کرد. این مسابقات طی ۳ هفته و هر هفته به صورت جداگانه برگزار می‌شود.برای هفته اول این مسابقات که روز شنبه ۲۵ مرداد آغاز شده و روز یکشنبه دوم شهریورماه با برگزاری فینال آن به پایان می‌رسد ۸۴ نفر ثبت نام کرده‌اند که شامل ۳۶ بازیکن خارجی و ۴۸ بازیکن داخلی می‌شود.
از هندوستان ۶ بازیکن، از فرانسه ۵ بازیکن، از ژاپن ۴ بازیکن، از بریتانیا ۳ بازیکن، از مالزی، ترکیه و ایتالیا هر کدام دو بازیکن و از ونزوئلا، سوییس، هلند، کرواسی، آلمان، قبرس، قزاقستان، روسیه، اوکراین، یونان و ترکمنستان هر کدام یک بازیکن ثبت نام کرده‌اند. ثبت نام هفته دوم مسابقات هم انجام شده که مجموعا ۹۲ بازیکن برای آن ثبت نام کرده‌اند.

 

 

به اشتراک بگذارید
Comments are closed.