۲۵ آبان ۱۳۹۰

گزارش برگزاری روز سلامت گلستان

مسابقات و سرگرمي, ورزش و طبيعت ۳ دیدگاه

مسابقه بزرگ پیاده‌‌روی همگانی در روز سلامت گلستان در جاده تندرستی باشگاه انقلاب تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گلستان در این روز که گزارش آن به صورت زنده از رادیو سلامت پخش می‌شد، صدها تن از علاقمندان در گروه‌های سنی مختلف در مسیری به مسافت ۲ کیلومتر به رقابت پرداختند. این مسابقه که با استقبال بی‌نظیر ورزش دوستان و جوانان مواجه شد، فضایی پر از هیجان، شادی و نشاط در مجموعه ورزشی  انقلاب  ایجاد کرد.
امیر کیوان طیبی قائم مقام معاونت توسعه بازار شرکت گلستان در این روز در گفتگو با خبرنگار رادیو سلامت تصریح کرد: شرکت گلستان با حساسیت ویژه‌ای که در خصوص مقوله سلامت خانواده‌ها دارد سالانه برگزارکننده روز سلامت گلستان است.
وی تاکید کرد: ما هر سال در روز سلامت گلستان در حرکتی نمادین تلاش خواهیم کرد تا در چهارچوب عمل به مسئولیت‌های اجتماعی که همواره خود را بر آن پایبند می دانیم، فرهنگ ورزش و اولویت سلامتی را در بین خانواده‌های ایرانی ترویج دهیم.
قائم مقام معاونت توسعه بازار شرکت گلستان همچنین با اشاره به اهمیت سلامت جسم و روح خانواده‌ها ایرانی گفت: شرکت گلستان در کنار ارائه محصولات غذایی سالم با بهره‌گیری از بهترین مواد طبیعی، توجه خاصی نیز به ترغیب و تشویق خانواده‌ها و به خصوص جوانان برای انتخاب روش‌های سالم در زندگی دارد.
طیبی افزود: بر این اساس همواره ضمن انجام اقدامات حمایتی از ورزش و ورزشکاران، تلاش می نماییم تا از طریق برنامه‌هایی مانند برگزاری روز سلامت گلستان پیام خود را در خصوص اهمیت سلامتی به گوش هموطنان برساند.
بر اساس این گزارش در روز سلامت گلستان علاوه بر مسابقه که با استقبال کم نظیر ورزش دوستان مواجه شد، برنامه‌های متنوع دیگری با اجرای بهمن هاشمی مجری توانمند صدا و سیما در فضایی شاد برگزار شد.
همچنین در این روز با استفاده از برخی محصولات شرکت گلستان همچون سوپ‌های هاتی‌ کارا ،دمنوش‌های مختلف گیاهی و آیس تی از حاضران پذیرایی به عمل آمد.
 در پایان این مراسم ضمن اهداء جوایز نقدی به نفرات برتر مسابقه پیاده‌روی، جوایز نقدی و غیر نقدی ارزنده ای نیز به قید قرعه به شرکت کنندگان تقدیم شد.
لازم به ذکر است آبانماه سال گذشته نیز روز سلامت توسط شرکت گلستان با هدف نهادینه نمودن فرهنگ سلامتی در بین خانواده‌ها در مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب برگزار شد.

 

به اشتراک بگذارید

۳ پاسخ برای “گزارش برگزاری روز سلامت گلستان”

 1. حسین زینی وند میگه:

  سلام

  من رفتم خیلی عالی بود هم هوا هم فضا و هم واقعا جو شاد و پر انرژی یاد اون روزایی افتادم که تو گلستان کار می کردم و آقای مهدی قیومی برای اینکه روحیه بچه های حسابداری فروش رو بالا ببره همه رو جمع می کرد می برد پارک چیتگر چه حرکت جالبی می کرد ایشون و چه جو دوستانه ای . ولی متاسفانه هیچکدوم از بچه های گلستان رو بغیر از متولی این کا رو ندیدم تو این مراسم . ولی خیلی با حال بود . حتما تو مراسم های بعدی گلستان بازم شرکت می کنم

 2. زهرا میگه:

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  من تازه با سایت شرکت گلستان آشنا شدم، سایت جالب و پویایی است.
  از زحمات و توجهی که به خریداران دارید ممنون.

 3. حمید ممتاز میگه:

  با سلام
  برگزاری چنین حرکتی توسط شرکت گلستان نشان از این دارد که گلستان بر خلاف بیشتر شرکتها فقط به فکر منافع خود نمی باشد و در فعالیت های اجتماعی نقش خود را به نحو احسن ایفا می نماید .