۱۸ مهر ۱۳۹۱

حضور گلستان در نمایشگاه کار

نمايشگاهها دیدگاه‌ها خاموش

دومین نمایشگاه کار نهم مهرماه جاری در دانشگاه صنعتی شریف با مشارکت سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگی چون شرکت گلستان، ایرانسل، سازمان هوا و فضا، شرکت کیسون، سازمان انرژی اتمی، شرکت‌های سوپر پایپ، فولاد خوزستان، سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌های معتبر و بزرگ دیگر کشور و با حضور معاونت کل منابع انسانی گروه اقتصادی گرامی، رییس دانشگاه صنعتی شریف، چهره‌های علمی کشور و سایر مدیران و متخصصان شرکت‌های حاضر افتتاح گردید.

غرفه گلستان در این نمایشگاه از دو بخش که یکی شامل سه جایگاه اطلاع رسانی به مخاطبان و دیگری دریافت اطلاعات آنان به منظور ارزیابی بازدیدکنندگان و همکاری‌های احتمالی در آینده تشکیل شده است.در سه استیشن‌ تعبیه شده، بازدیدگنندگان اطلاعات و آموزش‌هایی در خصوص واحدهای توسعه‌بازار گلستان، تبلیغات، تحقیقات بازار، انفورماتیک، توزیع، لجستیک و بازرگانی، بازاریابی، برنامه ریزی و سیستم‌های مدیریتی از کارشناسان مربوطه دریافت کردند.

طی چهار روز برگزاری این نمایشگاه پانل‌های سخنرانی و گارگاهای آموزشی متعددی برگزار گردید که شرکت گلستان نیز در هر چهار روز برنامه سخنرانی و ارائه مطلب خواهد داشت. گفتنی است در طول برگزاری این نمایشگاه محصول یخ چای گلستان نیز در سالن برگزاری توسط گروه‌های سمپلینگ گلستان توزیع گردید.

 

 

 

به اشتراک بگذارید
Comments are closed.