۰۱ بهمن ۱۳۹۱

۶ اثر برتر جشنواره عکس گلستان معرفی شد

مسابقات و سرگرمي ۳ دیدگاه

نخستین جشنواره عکس گلستان با به نمایش گذاشتن آثار برگزیده هنرمندان عکاس در کافه سینمای تهران به کار خود پایان داد. به گزارش روابط عمومی گلستان در مراسم اختتامیه این جشنواره که با حضور هنرمندان، خبرنگاران و مدیران شرکت گلستان برگزار شد ۶ اثر برتر از نظر داوران معرفی و به خالقان این آثار لوح، تندیس و جوایز نقدی از ۲۰ تا ۵ میلیون ریال اهداء شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گلستان در مراسم اختتامیه این جشنواره معاونت توسعه بازار شرکت گلستان ضمن ارائه گزارشی در خصوص برگزاری این جشنواره تصریح کرد: این جشنواره بازخورد مناسبی از نوع نگاه افراد جامعه به محصولات برند گلستان به ما داد. از جمله این بازخوردها می‌توان به مبحث سلامت محوری محصولات گلستان و نگاه مثبت هموطنان ما به انواع این محصولات و همچنین همسویی تولیدات ما با نیازهای زندگی امروزی اشاره کرد.

مدیر تبلیغات و ارتباطات شرکت گلستان نیز در گفت و گوی کوتاهی با خبرنگاران حاضر در مراسم اختتامیه تصریح کرد: این جشنواره عکاسی با هدف بهره‌گیری از راهکاری ساده جهت ترویج صحیح فرهنگ تغذیه سالم و همچنین آشنایی، ایجاد و تقویت ارتباط اقشار هنرمند و فرهیخته با بخش طرح و تولید تا گروه مصرف و ارزیابی شرکت گلستان برگزار شد.

ایشان خاطرنشان کردند: طی یک سال گذشته با اطلاع‌رسانی‌های صورت گرفته در مجامع هنری، دانشگاهی و عمومی و همچنین رسانه‌های مکتوب و آنلاین در خصوص مشارکت علاقه‌مندان در جشنواره عکاسی گلستان، تعداد ۴۳۵ عکس توسط ۱۱۱ شرکت کننده به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.بر این اساس با بررسی‌های صورت گرفته از سوی چهار داور حرفه‌ای در حوزه عکاسی به همراه نماینده شرکت گلستان تعداد ۳۹ اثر برگزیده از ۲۹ عکاس به مرحله نهایی نخستین جشنواره گلستان راه یافتند. یوسف زینال زاده، داریوش محمد خانی، حسن غفاری و خانم مریم کمار از استادان برجسته عکاسی در این جشنواره به عنوان داور با شرکت گلستان همکاری کردند.

در این روز آثار مهدی طاهری، مناعبدالله پور عراقی، محبوبه بنایی جزه‌ئی در بخش حرفه‌ای و رضا نظام دوست، علی ماهان فر، مجتبی محسنی در بخش مسابقه آماتور به عنوان ۶ اثر برتر معرفی و جوایز جشنواره عکاسی گلستان را به خود اختصاص دادند.
این آثار از تاریخ ۲۷ الی ۲۹ دیماه در گالری عکس کافه سینما واقع در باغ فردوس تهران به نمایش گذاشته شد.

به اشتراک بگذارید

۳ پاسخ برای “۶ اثر برتر جشنواره عکس گلستان معرفی شد”

 1. مهدیه رزاقی میگه:

  با عرض سلام وخسته نباشید/
  به برنده های عزیز تبریک میگم.
  لطفا عکس هارو هم به نمایش بذارید.
  مرسی

 2. منا میگه:

  سلام/به برنده ها تیریک میگم/منم با اعظم جون موافقم/خیلی دوست دارم اثر هنریا رو ببینم اگه بشه عالی میشه/ممنون

 3. اعظم میگه:

  کاش می شد عکس های این عزیزان را در سایت به نمابش بگذارید تا ما که تهران نیستیم هم بتونیم ان ها را ببینیم