۲۱ دی ۱۳۹۱

اعلام اسامی راه یافتگان به مرحله نهایی مسابقه عکاسی گلستان

مسابقات و سرگرمي دیدگاه‌ها خاموش

آثار و نام هنرمندان راه یافته به نخستین جشنواره عکس گلستان معرفی گردید. این آثار در روزهای چهارشنبه تا جمعه، ۲۷ الی ۲۹ دیماه در گالری عکس کافه سینما واقع در باغ فردوس تهران به نمایش گذاشته می‌شود.

روابط عمومی شرکت گلستان با اعلام این خبر افزود: «طی یک سال گذشته با اطلاع رسانی‌های صورت گرفته در مجامع هنری، دانشگاهی و عمومی و همچنین رسانه‌های مکتوب و آنلاین در خصوص مشارکت علاقه‌مندان در جشنواره عکاسی گلستان، تعداد ۴۳۵ عکس توسط ۱۱۱ شرکت کننده به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

بر این اساس با بررسی‌های صورت گرفته از سوی چهار داور حرفه‌ای به همراه نماینده شرکت گلستان تعداد ۳۹ اثر برگزیده از ۲۹ عکاس به مرحله نهایی نخستین جشنواره گلستان راه یافتند. یوسف زینال زاده، داریوش محمد خانی، حسن غفاری و خانم مریم کمار از استادان برجسته عکاسی در این جشنواره به عنوان داور با شرکت گلستان همکاری کردند.

گفتنی است در آخرین روز برگزاری گالری عکس (جمعه ۲۹ دیماه) شش آثار برگزیده و برنده جایزه‌های بخش حرفه‌ای ‌و آماتور این جشنواره معرفی و جوایز به خالقان این آثار اهداء می‌شود. این گالری در روزهای ذکر شده از ساعت ۱۰ الی ۲۱ جهت بازدید عموم دایر خواهد بود.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن روابط عمومی ۴۸۰۸۳۱۵۹ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید
Comments are closed.